KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11587083
nr 1158 7083
Helene Hansson-Fahl
(f. 1957), Sverige
Akvarell, "Höstclowner", signerad och daterad 1990/91, motivet: 57x75
Helene Hansson-Fahl, född 1957, svensk målare, bildterapeut och bildlärare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:35:56
24/1 21:40:51
Helene Hansson-Fahl
Läs mer om Helene Hansson-Fahl